INNOVATION PLATFORM FOR REFORMS

Стало відомо, чим відрізнятиметься від інших соцмереж вітчизняна Ukrainians

15:06:2017 17:06:23

Українська соцмережа платитиме користувачам за лайки, коментарі та репости. Про це повідомляють fakty.ictv з посиланням на LIGA.net.

За перші 10 днів до соцмережі, яка ще перебуває в розробці, зареєструвалися близько 160 тис. користувачів.

Співзасновниця Ukrainians Олександра Струмчинська сказала – якщо ця соцмережа і далі так стрімко ставатиме популярна, то її користувачі зможуть заробляти на постах, які публікують у себе на особистих сторінках.

“Наприклад, ви завантажуєте свою статтю, коли вона ще ніде не опублікована. Тільки в нашій соцмережі. Люди її ширять, лайкають, коментують, а ви отримуєте за це гроші. Ми перерозподілятимемо прибуток від трафіку”, – розповіла Олександра Струмчинська.

Це не єдина відмінна риса Ukrainians від Facebook чи заблокованого “Вконтакте”. Усі функції та опції Ukrainians спочатку будуть винятково українською мовою. У новій соцмережі Ukrainians користувачі зможуть слухати не піратську музику. Розробники принципово не використовуватимуть піратський контент. Зараз працюють над тим, щоб підлаштувати окремі музичні сервіси в їх платформу. Крім цього, засновники проекту обіцяють кращу, ніж у “Вконтакте” безпеку даних користувачів соцмережі.

Програмісти з компанії StartupSoft на чолі з українкою Олександрою Струмчинською безкоштовно створять для українців нову соціальну мережу Ukrainians. Вона буде доступна одразу на трьох платформах: Web, iOS і Android. Завершити роботу над розробкою планують до вересня.

https://gazeta.ua/articles/science/_stalo-vidomo-chim-vidriznyatimetsya-vid-inshih-socmerezh-vitchiznyana-ukrainians/778205

Долучитись до команди