Оцінка впливу на довкілля

Повідомлення про планову діяльність для проведення оцінки впливу на довкілля

Опис послуги

Під час планування своєї діяльності, суб’єкт господарювання зобов'язаний провести оцінку впливу на довкілля. Згідно з Законом, оцінка впливу на довкілля необхідна при прийнятті рішення про «планову діяльність», а саме: будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природне середовище (перелік об’єктів, що потребують отримання Висновку, визначено частинами 2 і 3 Статті 3 Закону).

Суб’єкту господарювання необхідно надіслати повідомлення про планову діяльність для проведення оцінки впливу на довкілля до місцевої держадміністрації (або безпосередньо до Мінприроди).

Протягом 20 робочих днів з моменту оприлюднення даних в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля громадськість може надати зауваження щодо планованої діяльності.

Суб’єкт господарювання при підготовці звіту з оцінки впливу на довкілля враховує повністю, враховує частково або обґрунтовано відхиляє зауваження і пропозиції громадськості. При цьому Законом не передбачається можливість адміністративного або судового оскарження відмови у врахуванні зауважень.

Подати повідомлення

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

Як отримати послугу

Подати електронну форму про майбутню плановану діяльність особисто через електронний кабінет в системі Реєстр ОВД.

Строки надання послуги

Протягом трьох робочих днів після отримання повідомлення

Вартість послуг

Безоплатна

Результат послуги

Внесення даних до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля та оформлення висновку з оцінки впливу на довкілля

Відповідальний орган

Міністерство екології та природних ресурсів

Нормативна база

Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"