Прийняття в експлуатацію об’єкта з незначними наслідками
Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1)
Прийняття в експлуатацію об’єкта з незначними наслідками — опис послуги
Замовник завершеного об’єкту будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об'єктів із незначними наслідками (СС1) може здати такий об’єкт в експлуатацію. Для цього замовник завершеного об’єкту будівництва має зареєструвати декларацію про готовність об’єкту до експлуатації у відповідному органі.
Що належить до класу СС1?
До об’єктів із незначними наслідками (СС1) належить приватна забудова, малоквартирні будинки, адміністративно-побутові будівлі малого та середнього бізнесу.
Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис
Як подати декларацію про прийняття в експлуатацію об’єкта з незначними наслідками?
Подати Декларацію про готовність об’єкту до експлуатації через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві
Коли звертатись?
Після завершення будівельних робіт
Строки надання послуги
Десять робочих днів з дня надходження декларації. Датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта є дата реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації або видачі сертифіката.
Вартість послуг
Безоплатно
Результат послуги
Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації та внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів
Як внести зміни до декларації про прийняття в експлуатацію об’єкта з незначними наслідками?
Внести зміни до декларації про готовність об’єкта до експлуатації через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві
Коли вносити зміни до декларації?
Замовник будівництва зобов'язаний протягом трьох робочих днів внести відповідні зміни у подану декларацію у разі:
- виявлення замовником технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) у зареєстрованій декларації про готовність об’єкта до експлуатації;
- виявлення відповідним органом державного архітектурно-будівельного контролю недостовірних даних, наведених у надісланому повідомленні чи зареєстрованій декларації.
Строки надання послуги
Десять робочих днів з дня надходження декларації.
Вартість послуг
Безоплатно
Результат послуги
Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації, в якій враховано зміни. Внесення достовірних даних у повідомлення та до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.
Відповідальний орган
Державна архітектурно-будівельна інспекція України та органи місцевого самоврядування
Нормативна база
Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»
Постанова КМУ від 13.04.2011 року № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт»
ви можете вільно користуватися ним.