Михайло Федоров хоче створити IT-міністерство на базі Мінінформполітікі
LIGA.net, опубліковано 05 серпня 2019 року о 13:07

Команда президента Володимира Зеленського хоче створити IT-міністерство на базі Мінінформполітікі. Про це в інтерв'ю LIGA.net повідомив радник президента Михайло Федоров.

Відповідаючи на питання журналіста, як буде виглядати IT-міністерство, він сказав: "IT-міністерство" звучить, звичайно, некоректно. Мені більше подобається "міністерство цифрових трансформацій". Багато країн світу йдуть від цифрових міністерств. Я вважаю, що створювати нове міністерство не потрібно. Потрібно трансформувати якесь існуюче - наприклад, Міністерство інформаційної політики. І об'єднати в ньому всі необхідні організації, щоб реалізовувати цифрові трансформації ".

Також Федоров висловив свою думку з приводу можливого майбутнього керівника IT-міністерства: "Зараз ви його (ім'я керівника IT-Мінстерства - ред.) Не почуєте. Різні варіанти розглядаються", - сказав він.

Крім цього, радник президента розповів про те, що впливає на політику діджіталізаціі в Україні: "Зараз немає органу, який формує політику в сфері дідіжіталізаціі. Це робить Секретаріат Кабміну. Це повна маячня, зайвий тромб у всій системі. Якщо хочеш винести якесь рішення на Кабмін, потрібно, щоб секретаріат підписав і виніс його. тобто Держагентство з електронного урядування ніяк не могло це зробити ".