ПриватБанк буде співпрацювати з Мінціфрой в сфері госінновацій
LIGA.net, опубліковано 04 жовтня 2019 року о 19:10

Планують розширити зону дії цифрових послуг для громадян

ПриватБанк і Міністерство цифровий трансформації підписали Меморандум про співпрацю та впровадженні інноваційних державних сервісів в Україні, повідомляється на Facebook-сторінці ПриватБанку.


В рамках співпраці в сфері діджіталізаціі країни передбачений запуск технології SmartID до кінця 2019 року. Повідомляється, що це дозволить прискорити і розширити зону дії цифрових послуг для громадян.


Процедура отримання кваліфікованої електронного підпису (КЕП) за технологією SmartID займе менше хвилини, її можна буде провести з будь-якого пристрою підключеного до мережі. Клієнти інших банків також зможуть скористатися цією послугою завдяки ідентифікації з паспортом та ІПН.


Крім цього, планується запуск проектів по цифровому посвідченні водія і цифровому студентському квитку у співпраці з МВС і Міносвіти відповідно.


"В Україні Фінтех розвинений на рівні навіть вище багатьох європейських країн. Яскравим прикладом є ПриватБанк з його досвідом розробки власних нестандартних цифрових рішень. Сьогодні ми підписуємо цей документ для старту співпраці по ряду важливих проектів в рамках концепції цифровізації", - сказав міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров.